Wydarzenia
sztuki

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w grudniu 2016

W dniach od 2 do 4 grudnia 2016 roku w Poznaniu odbędzie się Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Zainteresowanych zapraszają Międzynarodowe Targi Poznańskie. Zakres twórczości prezentowanej na festiwalu obejmuje: malarstwo, grafikę, rysunek, fotografię, tkaninę artystyczną, rzeźbę, płaskorzeźbę, ceramikę, szkło, witraż, metaloplastykę, kowalstwo artystyczne, biżuterię oraz elementy i narzędzia do jej wyrobu. Można będzie prezentować także unikatową odzież wraz z dodatkami (nakrycia głowy, torby i torebki, paski, szale, apaszki, itd.), malowanie na jedwabiu, batik, patchwork, wyroby z filcu, wyroby szydełkowe, meble, galanterię i inne.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych dedykowany jest szerokiej publiczności, która pragnie obcować ze sztuką oraz z rękodziełem, i której zainteresowania skupiają się wokół tajników pracy utalentowanych artystów. To niezwykle barwne wydarzenie powstało z myślą o prezentacji i popularyzacji unikatowych prac z różnych dziedzin sztuki. Trzeba podkreślić, że wielkim atutem festiwalu jest jego szeroki zakres tematyczny, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Szczegółowe informacje na temat zasad wstępu (godzinach otwarcia, kasach biletowych, cenach biletu, lokalizacji i możliwości parkowania), mapy ekspozycji i regulaminu można znaleźć na stronie internetowej Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych (festiwal.mtp.pl).

Źródła

+
  • Strona internetowa Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, http://festiwal.mtp.pl/pl/o_festiwalu/, dostęp: 24.07.2016r.
  • Oficjalna strona wydarzenia na Facebooku, https://www.facebook.com/FSiPA/, dostęp: 24.07.2016r.

Chcesz wiedzieć więcej?

+
  • Rękodzieła, opracowanie zbiorowe, Wydawnictwo Wilga, Warszawa 2014.
  • Biskup I., Wróbel – Mikołajczyk J., Magia filcowania, Wydawnictwo Pracownia Kreatywności, Bielsko – Biała 2011.
Share this Story
  • sztuki

    Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w grudniu 2016

    W dniach od 2 do 4 grudnia 2016 roku w Poznaniu odbędzie się Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Zainteresowanych zapraszają Międzynarodowe ...
Zobacz inne podobne wpisy
Zobacz inne wpisy Dagmara Zmuda
Zobacz inne w kategorii Wydarzenia

Zobacz

„Przyroda-Las-Technologia” – IV Ogólnopolska Konferencja

W dniach od 16.02.17r. do 17.02.17r. w Poznaniu ...

Inline
Inline